Budowa maszyn

    Nasza działalność to przede wszystkim budowa maszyn wg założeń klienta – budowa maszyn na zamówienie. Przygotowujemy maszyny wraz z całym sterowaniem i oprogramowaniem, aż do uruchomienia maszyny u klienta. Projektujemy maszyny wg założeń klienta i realizujemy ich produkcję ściśle współpracując z klientem. Przygotowujemy indywidualne sterowniki oraz piszemy programy sterujące całą maszyną.

Zatrudniamy inżynierów specjalizujących się w budowie maszyn, elektroników, mechatroników i programistów. W rezultacie posiadamy zespół młodych i ambitnych ludzi pełnych pasji w działaniu. Chętnie wykonujemy zarówno niewielkie zlecenia, jak i duże skomplikowane projekty. W związku z tym swoją ofertę kierujemy do małych firm jak i do dużych fabryk.

Godnym uwagi jest fakt, że nasza firma zaprojektowała i wykonała maszynę “Automatyczna Giętarka 3D“. Otrzymaliśmy za nią nagrodę na międzynarodowych targach. Zbudowaliśmy również wiele innych maszyn, m.in.: maszynę wykonującą nadruk na profilach aluminiowych, urządzenie wspomagające aplikację gąbki, profilarkę do profilowania blachy aluminiowej, czy rozcinarkę do tworzyw.

   Budowa maszyn na jej etapie projektowania stosujemy nowoczesne programy komputerowe: CAD/CAE, SolidWorks. Nasz park maszynowy umożliwia wykonanie precyzyjnych i skomplikowanych części, ponieważ pracujemy na maszynach CNC. W rezultacie zapewniamy klientom profesjonalny serwis oraz pełną dokumentację powykonawczą. Udzielamy gwarancji długoletniej eksploatacji, dlatego że konsekwentnie dążymy do optymalizacji w procesie powstawania maszyny.

INOX 3D SYSTEM – projektowanie i budowa maszyn na zamówienie, automatyzacja produkcji.

budowa maszyn na zamówienie