o Firmie – Inox 3D System

budynek firmy 3d System

 Producent maszyn i urządzeń tym charakteryzuje się nasza firma. Kompleksowo produkujemy maszyny sterowane komputerowo. Tworzymy oprogramowanie i na zakończenie uruchamiamy maszynę u klienta. W rezultacie wykonujemy projekty maszyn i urządzeń wg założeń klienta. Na podstawie projektu realizujemy budowę maszyny, dlatego do projektowania i budowy maszyn zatrudniamy inżynierów, elektroników, mechatroników i programistów.

   Firma Inox3DSystem jako producent maszyn i urządzeń także wytwarza własne systemy sterowania oraz piszemy programy, które umożliwiają działanie całego urządzenia. Prowadzimy konsultacje na każdym etapie projektowania i wykonywania maszyny, ponieważ dbamy o optymalizację kosztów. Posiadamy zespół młodych i ambitnych inżynierów, przede wszystkim elastycznych w działaniu. Potrafimy doradzić w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań i sposobu działania i w rezultacie możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Firma realizuje zarówno niewielkie zlecenia, jak i duże skomplikowane projekty. Dotychczas zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy maszynę do automatycznego gięcia profili aluminiowych- “Automatyczną Giętarkę 3D”, maszynę drukującą na profilach aluminiowych, urządzenie wspomagające aplikację gąbki uszczelniającej i wiele innych.

      Świadczymy też usługę obróbki stali nierdzewnej. Wyroby ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej to przede wszystkim konstrukcje, zbiorniki, balustrady itp. Oferujemy także usługi spawalnicze z dojazdem do klienta, ponieważ istotnie zwiększyło się zapotrzebowanie na tego typu usługę.

      Firma Inox 3D System świadczy też usługę toczenia i frezowania CNC. Toczenie i frezowanie to przede wszystkim obróbka skrawaniem materiałów wg rysunku klienta. Na maszynach CNC na zlecenie klienta wytwarzamy części maszyn i inne elementy zgodnie z dostarczonym projektem. Stosujemy materiały takie jak: stal nierdzewna, stal czarna wysokogatunkowa, aluminium, tworzywa, oraz niebezpieczny materiał jakim jest stop magnezu. Korzystamy z maszyn firmy HAAS, posiadamy szeroką wiedzę technologiczną i wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM SolidWORKS.

    Na koniec bez wątpienia warto wspomnieć, że naszą specjalnością jest obróbka stopów magnezu- stopu powszechnie wykorzystywanego w lotnictwie i przemyśle motoryzacyjnym.